KİRALIK KABİN

Kurumsal Bilişim Altyapınızı Güvenilir ve Profesyonel bir Ortamda Barındırın

DGN Teknoloji, BT sistemlerini güvenilir şartlarda barındırmak isteyen işletmeler için fiziki koşulları, enerji, iklimlendirme, ağ altyapısı ve fiziksel güvenlik kriterleri ile sürekli kontrol altında tutulan profesyonel bir ortam sağlar. Veri merkezi salonları raf (rack) tipi sunucu ve ağ donanımlarının barındırılması için özel olarak yapılandırılmıştır. Kiralanacak alan veya kabinler, proje altyapısının teknik özelliklerine göre seçilebilir.

Kiralık Kabin Genel Özelikleri

Paylaşımlı Kabin

Barındırma ihtiyaçları 5U veya daha az olan müşterileri bağımsız kabinlerle aynı güvenlik özelliklerini taşıyan paylaşımlı tam kabinleri kiralayabilir.

Özel (Paylaşımsız) Kabin

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak üretilmiş tam, yarım ve çeyrek olmak üzere 3 paylaşımsız kabin tipi bulunmaktadır. Özel kabinlerin tamamı şifreli ve kilitlidir.

Özel Kafes

Özel kafes alanlarındaki modüler kafes sistemi ile ayrıştırılmış kabinlere sadece müşterinin yetkilendirdiği kişiler erişebilir. Bu servis birlikte yapılandırılması zorunlu en az 4 kabine ihtiyaç duyan müşterilere sunulabilmektedir.

Bağımsız Veri Merkezi Odası

DGN Teknoloji salonları dahilinde, bir adet 120 m2’lik bağımsız veri merkezi odası bulunmaktadır. Bağımsız veri merkezi alanına ihtiyaç duyabilecek müşteriler için tasarlanmış bu oda toplamda 60 kabin kapasitelidir.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde, lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.