SUNUCU KİRALAMA

En İyi Fiyat/Performans Garantili Kiralık Sunucu Çözümleri

Yüksek performans kiralık sunucu hizmetimiz ile sunucu server kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Dedicated ve Cloud Server hizmeti için bizi seçin...

Yeni bir altyapı kurmak istiyorsanız ya da firmanızı yeni kurmayı düşünüyorsanız bilgi teknolojileri için belirli bir yatırım yapmanız geleceğiniz açısından son derece önemlidir. Bu yatırımlar için ortaya çıkan maliyetler, ölçeklendirmelere uzun vadede bakıldığı zaman geri dönüşü öngörülemez bir yatırım halindedir. Sunucu kiralama yatırımı da bu tür yatırımlar arasındadır.

Sunucu kiralama hizmetlerinden yararlandığınız zaman ek maliyetten kurtulabilir ve daha ekonomik bir şekilde yeni bir sunucu sahibi olabilirsiniz.

Sunucu Kiralamanın Avantajları Nelerdir

Minimum Maliyet - En Ucuz Fiyat

Kendinize ait herhangi bir fiziksel sunucunun bir veri merkezinde barındırma maliyeti gayet yüksekken, DGN Kiralık Sunucuları sizi bu maliyetletten kurtarır. En ucuz fiyatı garanti eder.

Güvenli Ortam

DGN Kiralık Sunucu hizmeti üst seviye güvenlik katmanına sahip olduğundan altyapınız fiziksel risklerden arındırılarak, bilgi hırsızlığı ya da deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı korunur.

Kontrol Paneli

Kiralık Sunucu hizmetlerimiz dilediğiniz kontrol paneli çözümünü kullanmaya uygundur. Bu çözümleri DGN'den satın alabilir veya ücretsiz alternatifleri destek uzmanınıza danışarak sunucunuza yükleyebilirsiniz.

Firewall Koruması

Kiralık Sunucular isimtescil.net standart Firewall desteği ile yüksek ölçekte güvenlik altındadır. Bu hizmeti genişletmek ve ekstra DDos koruması satın almak isterseniz 7/24 destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Yüksek Performans

Ek donanım tedarik avantajı sayesinde DGN kiralık sunucuları her türlü uygulamanız için yüksek performansı garanti eder. Kiralık Sunucularınız da dilediğiniz zaman donanım güncellemesi yapmanız ve performansını korumanız mümkündür.

7/24 Teknik Destek

7/24 Türkçe Destek hattımıza dilediğiniz zaman ulaşabilir. Tüm problemlerinizde destek mühendislerimiz ile anında çözümleyebilirsiniz. İleri IT destek ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuz taktirde, lütfen doğrudan şirketimiz ile irtibata geçiniz.